42 Comments

 1. indikatoru yazan adam bile ona uymayabiliyorsa ohooo cemaat naapsin 🙂
  Cok tesrkkurler harika bir video. Trading psikilojisini de canli gorduk.

 2. hocam selamlar öncelikle teşekkür ederim bu bilgilerden faydalanmamıza yardımcı olduğunuz için. trading te yeni biri olarak bir sorum var size. eğer bu bahsettiğiniz indikatörlerden yola çıkarak bi bot oluştursak(yazılım ile) ve sürekli al sat yapsa bunun riski nedir? üzmeyecek bir cüzdan miktarıyla denenebilir mi? bana bu indikatörleri takip eden bot 1 kere kaybederse 3 kere kazanır gibi geldi. şimdiden sağolun cevap için.

 3. Kıvançbey merhaba, 4 saatlik zaman dilimi kullanıyorsak günlük al-sat için stop lossu fibonacci destek seviyesi ile belirledikden sonra alım yapılır yapılmaz hemen ardından stop lossu oluşturmamız daha garanti bir durum teşkil etmezmi?Stop loss için günlük ne önerirsiz 2 saat veya 4 saatlik grafiklerle ilgili?yanıtınız için şimdiden tşkler..

 4. kıvanç bey iyi günler bu videoda SSK olarak görülen indikatörün adı bugün için nedir? Bu videoda İsim koymadığınız söylediniz. Tradingview de ne olarak aramalıyız. Tüm videolarınız için emeğiniz için ve bu soruya vereceğiniz Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

 5. HOCAM HARİKASINIZ. SEYREDERKEN HEYCANA KAPILMAMAK ELDE DEĞİL. KEŞKE DAHA ÖNCE SİZİ VE VİDEOLARINIZI İZLEME ŞANSIM OLSAYMIŞ DEMEDEN ALAMIYORUM KENDİMİ. EMEĞİNİZE VE AĞZINIZA SAĞLIK KIVANÇ HOCAM. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 6. kıvanç bey bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim ancak usdt üzerinden kısa ve orta pozisyonlarda alımlarda btc üzerinden işlem açıyorum ama tradingview de farklı işlem zamanları oluyor bir türlü oturtamadım bu durumu bu konuda bana önerebileceğiniz birşey var mıdır acaba

 7. Burada nasıl bir sistem üzerinde çalıştığını sanırım kafandaki şeyin tam olarak ne olduğunu ne istediğin benden daha iyi kimse anlayamaz… şuan tam 3 yılda bu mantığı temel alarak sıfırdan kendi oluşturduğum bir sistemi kullanıyorum.. bunu oluşturmak tam 3yıllık bi çalışma sonunda deneme yanılma yoluyla oldu. Ama başardım. Bir fiyatın ne yapacağını önceden bilmek mümkünmüş…neresi bir dip ve neresi tepeymiş bir trend nerede başlar nerede biter yada bir düzeltme içindemiyiz yoksa bir trend mi stop ve tp neresi tüm bunları bir sistemle görmek mümkünmüş..
  hatta takıldığım bir konu için geçen yıl senden yardım bile istemiştim ama malesef hiç cevap bile yazmamıştın.
  şuan Tesadüfen gördüm bu videonu. Elbette 2 yıllık bi video ama son 3 yılımı bu tarz bi bakışı mükemmel netlik ve kesinliğe getirmek için harcadığım için bu videoyu izleyince o ilk yıllarım aklıma geldi duygulandım işte.. neyse başarılar dostum saygılar..

 8. Hocam şu SSK (8, 13, 5) yazan indikatöre ulaşamadım.
  Ayrıca bu 2 indikatörlerle hisse senedi al-sat işlemi de yapabilir miyiz ? Yoksa illa kripto parada mı olmalıyız ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


88 − 84 =